rss rssSosyal Paylaşım Stelerinde Biz
Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayabilir veya 0543 299 87 76 Arayabilirsiniz
click

Bazı Referanslarımız

Web Siteler Hakkında

Niçin Web Siteniz Olmalı ?

İnternetin dünya ve ülkemizdeki kullanımı her geçen gün artmaktadır. Artık günler süren işlemler dahi internet ağının gelişmesi ile bir kaç dakikada yapılabilmektedir. Alışverişten, devlet işlerine, eğitim imkanlarından, sosyal iletişime kadar her alanda internet yaşamımızın önemli bir parçası haline gelmiştir.
Kurumsal firmalardan, küçük işletmelere kadar her işletme için web sitesi bir "gerekliliktir". İşletmeniz ne kadar küçük olursa olsun, hazırlatacağınız bir web sitesinin bir gün size yeni müşteriler kazandıracağından şüpheniz olmasın.


Web Siteniz Nasıl Olmalı ?

İnternette zaman çok değerlidir. Artan web sitesi sayısı ve alternatifin sınırsız olması web sitenizin saniyelerle yarışıyor olması gerekliliğini doğurmaktadır. Bu bilinçle hazırladığımız web sitelerinde hızlı sayfa açılışı prensibinden kesinlikle ödün vermiyoruz. Müşterilerimize her fırsatta kullanışlı bir site hazırlama gayreti ile alternatifler sunuyoruz. Yerel serverlarımızı kullanıyor, serverlarımızda belirli hız limitleri kullanıyoruz. Hız limitinin altına düşen serverlarda gerekli iyileştirmeler yapıyoruz.


Niçin Bizi Seçmelisiniz ?

Konya Web Tasarım Merkezi olarak internetin gücünü farketmiş ve internetten elde ettiği kazançlarla işlerini çok daha başarılı yerlere getirmiş müşterilere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. En önemli gayemiz hazırladığımız siteden müşterimizin kazanç elde edebilmesidir. Ziyaret edilmeyen, maddi kazanç getirmeyen web siteleri hiç bir firma için önem teşkil etmemektedir.

Konya Web Tasarım Merkezi ayrıcalığı olan "ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ TEKNİK GARANTİ" ile web sitelerinizi, KONYA WEB MERKEZİ SERVER'larından yayınlandığı sürece "KESİNTİSİZ YAYIN GARANTİSİ" kapsamında tutuyoruz. Bu garanti web sitenizde veya serverlarda oluşabilecek sorunun en kısa sürede tarafımızdan ücretsiz olarak giderilmesini kapsıyor.

Hazırladığımız web sitelerinde gerekli GOOGLE SEO OPTİMİZASYONLARINI gerçekleştiriyoruz. Hazırladığımız bir çok yerel site kısa zamanda Google arama motorunda ulusal rakiplerinin seviyesini yakalamıştır. Konya Web Tasarım, tasarımını yürüttüğü web sitelerinden SEO ücreti talep etmez, bu hizmetlerin tümü tasarım fiyatına dahildir.

Tasarım Aşamasında
Web Tasarım - Google SEO

imgimg

Güncellenecektir
Web Tasarım - Google SEO

Diğer referanslarımız yeni web sitemiz ile birlikte güncellenecektir.

AH-SER Sigorta Aracılık Hizmetleri
Web - İntro Tasarım - Hosting - Domain - Google SEO

img

Efsane Balık Restaurant
Foto Galeri Tasarım - Hosting - Domain

img

Selpan Metal Çatı Cephe Sistemleri
Web Tasarım - Hosting - Domain - Google SEO

img

İsaBey Yapı
Web ve Logo Tasarım - Hosting - Domain - Google SEO

img

Beyşehir Firmaları (İnaktif)
Web ve Logo Tasarım - Hosting - Domain - Google SEO

img

Aslaner Temizlik
Web ve Logo Tasarım - Hosting - Domain

img

Bayır Nakliyat
Web ve Logo Tasarım - Hosting - Domain - Google SEO

img