rss rssSosyal Paylaşım Stelerinde Biz
Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayabilir veya 0543 299 87 76 Arayabilirsiniz
click

Kampanyalarımız

Google Adwords Kampanyası

Yerel İşletmeler İçin Google Adwords ?

Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek şekilde ayarlayabiliyoruz. Artık sizden 40km uzaktaki çevrimiçi öüşterileri hedeflemek çok kolay

Bölgesel ve Yerel Hedefleme il Çok Daha İyi Odaklanmış Olan Reklamlar Yayınlıyoruz
AdWords’le reklamlarınızı sadece belirli coğrafi bölgelerde görünmek üzere de yayınlıyoruz. İsteğinize göre Ülke düzeyinde hedeflemeyi veya aşağıdaki seçenekleride yapabiliyoruz.

Bölge ve şehir hedefleme: Reklamlarınızı seçtiğiniz bölgelerde arama yapan kullanıcılara gösteriyoruz. (Seçili ülkelerde kullanımdadır.)

Özelleştirilmiş hedefleme: Reklamlarınızı belirlediğiniz alanlarda sonuç arayan kullanıcılara gösteriyoruz. (Dünya genelinde kullanılabilir.)

Bölge

Şehir

Belirlediğiniz yarıçap içinde

Belirlediğiniz sınırlar içinde


Bu size nasıl bir yarar sağlar ?
Bölgesel ve yerel alanları hedeflediğinizde işletmeniz için en uygun olan potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz ve coğrafi bölgeleri temel alarak özel tanıtımları vurgulayan reklamlar yazıyor veya özel fiyatlar belirleyebiliyoruz

Bu sistem sizin için hangi reklam hedefleme seçeneğine uygundur?
Pazarlama çalışmalarınız için hangi şehirlerle bölgelerin uygun olduğunu biliyorsanız bölgesel ve şehir düzeyinde hedefleme seçeneğini kullanın. Kendi hedef bölgenizi belirlemek istiyorsanız özelleştirilmiş hedeflemeyi seçiyoruz. Bir nokta seçerek ve o noktadan itibaren bir yarıçap belirleyerek veya bir sınır belirtmek için bir dizi nokta seçerek bölgenizi gösteriyoruz.

Bu sistem nasıl işler ?
AdWords sistemi arama yapan bir kullanıcının sorgusunu (örneğin “İstanbul çiçekçileri”) analiz ederek o kullanıcının nereyi aradığını belirleyebilir. Sistem aynı zamanda o kullanıcının İnternet Protokolü (IP) adresini de belirleyerek nereden arama yaptığını da görebilir.

Google Adwords Nasıl Çalışır ?

Reklamlarınızı biz oluşturuyoruz
Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçiyoruz.

Reklamlarınız Google’da görünür
Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya en üstte görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış oluruz.

Yapmış olduğumuz web tasarım müşterilerinizi firmanıza çeker
Kullanıcılar, reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.

 

Google Adwords Neden Çalışır ?

Hedeflenen erişim
Google'da arama yapan kişilere yönelik reklamlarınızıveriyoruz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords’ün Google'da yeni hedef kitleleri ve reklamcılık ağınızı hedeflemenize yardımcı olmasını sağlıyoruz.

Daha fazla denetim
İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlıyoruz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntülüyor, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefliyoruz.

Ölçülebilir değer
Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

 

Maliyetler ve Ödeme

Bütçenizi belirliyoruz
Minimum harcama zorunluluğu yoktur; AdWords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş YTL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on yeni kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz

Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın
Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.
Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişir.

Hosting & Domain Paketlerinde Kampanya

img

Web sitenizin ihtiyaç duyduğu Web Alanı (WEB HOSTİNG) + Alan Adı (DOMAIN) almanın şimdi tam zamanı. Herkes Web Site sahibi olsun diye Tüm hosting paketlerimizde fiyatlarımızı % 50 indirdik. TR Lokasyonlu sunucularımızla daha hızlı ve daha güvenilir web alanı satışlarımızla siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak en büyük amacımız..

kampanya paketlerini incelemek için tıklayınız »